Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

7 sty 2024, 19:33

Kolejny sukces Korfanciaków - „Finansomania”!

W styczniu br uczeń klasy 3aT Seweryn Siegmund awansował do wojewódzkiego etapu Olimpiady Wiedzy o Finansach „Finansomania”, który odbędzie się 12 stycznia 2024 r. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! A. Strządała
7 sty 2024, 17:13

Szkolne zawody streetballa chłopców

Za nami szkolne zawody koszykówki chłopców. Uczestniczyło w nich dziewięć czteroosobowych drużyn. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”, więc odbyło się 36 spotkań. Każdy mecz miał znaczenie i mógł decydować o końcowym wyniku drużyny.
4 sty 2024, 12:26

Zaproszenie na wystawę

Serdecznie zapraszamy na wystawę prac graficznych uczniów technikum grafiki i poligrafii cyfrowej, którą do końca stycznia można oglądać w auli.
4 sty 2024, 10:40

SUKCES UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ NR 2

W grudniu 2023 roku uczniowie klasy 2b T – Dominik Klyszcz oraz Jakub Sobociński i uczeń klasy 5b T - Michał Koprowski z Technikum Logistycznego zostali zakwalifikowani do okręgowego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Index AGH. Gratulujemy sukcesu życzymy powodzenia w kolejnym etapie!
4 sty 2024, 10:36

Podziękowania dla Zespołu Szkół Nr 2

Dziękujemy uczennicom, które zaangażowały się w sprzedaż kartek- Emilii Czyż i Wiktorii Szwedo z klasy II a LO oraz Emilii Kowalskiej i Yulii Tkachenko z klasy II c LO.
4 sty 2024, 10:16

Wyniki konkursu na kartkę bożonarodzeniową

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Kartki były piękne. Zostały podarowane podopiecznym Domu Pomocy Społecznej w Jastrzębiu-Zdroju wraz z życzeniami i pozdrowieniami młodzieży Zespołu Szkół Nr 2.
3 sty 2024, 16:00

Psychologia świąt

Każdy z nas jest inny, różne rzeczy są dla nas ważne, ale łączy nas potrzeba bliskości. Daje ona o sobie znać właśnie w około świątecznym czasie. Okazuje się, że czasem podświadomie szukamy albo oczekujemy obecności drugiego człowieka.