Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

3 gru 2020, 15:13

WARSZTATY MATURALNE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Od 8 grudnia rozpoczynają się cotygodniowe warsztaty dla maturzystów Korfantego. Prezentujemy harmonogram warsztatów z języka angielskiego.
3 gru 2020, 11:05

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

3 grudnia obchodzimy MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH. Uprzedzenia i stereotypy funkcjonujące w społeczeństwie na temat osób niepełnosprawnych są główna przyczyną trudności w ich pełnej rewalidacji i rehabilitacji. Idea integracji, czyli ich pełnego włączenia w życie społeczne wymaga zmiany postaw negatywnych na pozytywne- tolerancji, akceptacji, współdziałania.
1 gru 2020, 19:30

Uczniowie pomagają chorym na COVID-19

W Zespole Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Jastrzębiu-Zdroju przeprowadzono zbiórkę wody mineralnej oraz artykułów higienicznych dla pacjentów oddziału covidowego jastrzębskiego szpitala.
28 lis 2020, 17:51

KONKURS GASTRONOMICZNY

Święta już niedługo. Nie możemy się doczekać ich wyjątkowej atmosfery, rodzinnych spotkań, prezentów ale też typowo bożonarodzeniowych potraw. Dlatego już teraz zapraszamy do udziału w konkursie „Bożonarodzeniowe smaki”.
25 lis 2020, 11:08

"Korfanty" zaprasza na WOŚP. Zapisy ruszyły

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w tej edycji po raz 29. Z powodu pandemii będzie to inny finał. Także Jastrzębie-Zdrój dołącza do tego wielkiego przedsięwzięcia charytatywnego. Zapraszamy osoby, które chcą zostać wolontariuszami, aby zarejestrowały się na stronie internetowej https://iwolontariusz.wosp.org.pl/, a następnie dokonały potwierdzenia w Sekretariacie Zespołu Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego w godz. 8:00-15:00.
24 lis 2020, 18:28

Obchody Światowego Dnia Rzucania Palenia

W Zespole Szkół Nr 2 przeprowadzona została akcja profilaktyczna w związku z obchodami Światowego Dnia Rzucania Palenia. Zachęcamy do zapoznania się w wynikami konkursów profilaktycznych.
23 lis 2020, 17:36

Akcja "Pomoc dla Szpitala"

Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji "Pomoc dla Szpitala". Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju ze wzruszeniem przyjął zebrane dary, które trafią do pacjentów chorujących na Covid-19. W ramach podziękowania dla personelu medycznego przekazaliśmy również słodkości upieczone przez klasę II c T pod okiem Pani Anny Labzy. Inicjatorką akcji była uczennica klasy II BS Wiktoria Nadrowska.