Gala Talentów Dwójki

15 kwi 2016, 18:21

W naszej szkole nie brakuje osób, które posiadają nieprzeciętne talenty.

Do takich osób z pewnością należy Joachim Kowalik, który od 7 lat tańczy breakdance a od 2 lat hip-hop.

Nieprzeciętnych przeżyć dostarczyły widzom również tancerki Weronika Wajda i Karolina Schroeder. Obie dziewczyny tańczą od wielu lat, a na swoim koncie mają sukcesy w ogólnopolskich konkursach tanecznych.

Dopełnieniem tanecznych wrażeń były popisowe występy sióstr Moniki i Agnieszki Wysockiej. Tańcząc jaz, dziewczyny pięknie wyraziły emocje. Widzowie mieli okazję podziwiać tancerki zarówno w duecie jak i w popisach solowych.

Oprócz występów tanecznych na scenie Dwójki zaprezentowali się wokaliści. Maria Orszulik swój talent szlifujena zajęciach z emisji głosu oraz występuje w grupie musicalowej. Natalia Grzesik najlepiej czuje się w piosenkach nostalgicznych i spokojnych. Natalii na scenie akompaniowała Małgorzata Błasiak, która od 11 lat uczęszcza do Szkoły Muzycznej I i II stopnia, gdzie wciąż doskonali swoje umiejętności.

Na scenie pojawili się również instrumentaliści: Konrad Mrozek i Bartek Majda. Oboje są samoukami. Swą grą na gitarach dostarczyli wszystkim obecnym na gali sporej dawki wrażeń i pozytywnej energii.

Imprezę prowadziła Edyta Kudła oraz Aneta Dorda.

Samorząd Ucznowski