5 gru 2019, 16:15

Regulamin Narodowego Programu Czytelnictwa zobowiązuje Szkołę do realizacji działań promujących czytelnictwo:

1. Zorganizowanie w ciągu roku szkolnego co najmniej jednego wydarzenia promującego czytelnictwo z udziałem uczniów.
  2. Uwzględnienie tematyki wpływu czytania na rozwój dzieci i młodzieży podczas zorganizowanego przez szkołę co najmniej jednego spotkania z rodzicami.
  3. Zrealizowanie co najmniej jednego projektu edukacyjnego na oddział w szkole z wykorzystaniem księgozbioru biblioteki szkolnej.
  4. Uwzględnienie w planowanych zakupach książek potrzeb uczniów niepełnosprawnych oraz działań zapobiegających ich wykluczeniu

Zwracam się z prośbą do nauczycieli i uczniów o włączenie się do realizacji zadań wynikających z założeń projektu.

Ewa Mentel

Image1.jpg