WOŚP w Korfantym

27 sty 2020, 18:19

W tym roku przygotowaliśmy dla Was KONCERT ŚWIĄTECZNY. Na scenie podziwialiśmy uczniów utalentowanych wokalnie, tanecznie i wirtuozów gry na gitarze. Udział w nim wzięli: Zuzanna Juraszek (taniec), Weronika Durkacz (taniec), Dominika Brodziak (śpiew), Wiktoria Dziedzińska (śpiew), Jessica Łuczak (śpiew), Maja Wycech (śpiew), Jakub Ferenc (gitara), Wiktoria Tokarczyk (taniec), Agata Paczyńska (śpiew), Maria Rutka (taniec), Paulina Ryszka (taniec), Alicja Śmietanowska (taniec), Julia Drąg (taniec), Maja Mocko (śpiew). Koncert poprowadziła Klaudia Gorys, a nad prawidłowym nagłośnieniem i oprawą czuwali Jakub Grochowski i Piotr Długosz.

Podczas finału zbieraliśmy środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Dzięki ORKIESTRZE możemy pomóc szpitalom w zdobywaniu tych najlepszych, najnowszych, najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom za ten wspaniały koncert, a przybyłym gościom za serce okazane Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Pamiętajcie, że „gramy do końca świata i jeden dzień dłużej”.

Dariusz Gruszczyk