Aktualności Galeria Redakcja Kontakt

Strona główna          Powrót do rekrutacji

Harmonogram działań dotyczących rekrutacji elektronicznej

1.    Od 9 maja do 20 czerwca 2011 r. (do godz. 1200) – wprowadzenie podań przez Internet oraz składanie dokumentów do wybranych szkół. Kandydaci składają podanie jedynie w szkole pierwszego wyboru.

2.    Od 22 do 27 czerwca 2011 r. (do godz. 1500) – dostarczenie do szkoły pierwszego wyboru potwierdzonej kopii świadectwa ukończenia gimnazjum i  potwierdzonej kopii zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego (kopie oznaczone nr 1).

3.    01 lipca 2011 r. (do godz. 1000) – ogłoszenie listy kandydatów zakwalifikowanych do szkoły.

4.    Do 05 lipca 2011 r. (do godz. 1200) – potwierdzanie przez kandydatów woli uczęszczania do wybranej szkoły poprzez dostarczenie oryginału świadectwa ukończenia gimnazjum i oryginału zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu gimnazjalnego. Kandydaci do zasadniczej szkoły zawodowej, technikum w zawodzie technik żywienia i gospodarstwa domowego, kucharz, technik hotelarstwa dołączają zaświadczenie lekarskie lub oświadczenie rodziców (prawnych opiekunów) o braku przeciwwskazań zdrowotnych do kształcenia w określonym zawodzie.

5.    06 lipca 2011 r. (do godz. 1000) – ogłoszenie listy przyjętych do szkoły.

6.    Od 06 lipca do 31 sierpnia 2011 r. – w przypadku wolnych miejsc przyjmowanie oryginałów dokumentów uczniów nieprzyjętych do wcześniej wybranej szkoły.
Informacja o wolnych miejscach podawana jest w informatorach internetowych elektronicznych systemów rekrutacyjnych.