Erasmus+. Włoski w Rzymie

15 mar 2024, 21:26

Było to doświadczenie różnorodności przy jednoczesnym dostrzeganiu wielu cech wspólnych wszystkim kulturom i narodom.

Miejscem kursu była szkoła: INTERNATIONAL LANGUAGE SCHOOL SRL - divisione Accademia Studioitalia w Rzymie. Fantastyczny Marco, Włoch z Pescary, oraz Anastazja z Rzymu odkrywali przed nami tajniki języka włoskiego, a także kultury i specyfiki Włoch. Ponieważ uczestniczyłem w trybie intensywnym, zajęcia popołudniowe spędzałem również z Chiarą, Marco i Francescą. Był to czas nie tylko nauki włoskiego, ale i wymiany spostrzeżeń i doświadczeń dotyczących edukacji włoskiej i polskiej.

Popołudnia to czas ekscytujących wędrówek po Rzymie. Pięć dni to możliwość poznania niewielkiej części tego fascynującego miasta. Poniżej kilka z tysiąca zdjęć tego czasu. Z pozostałymi z pewnością zapoznam na najbliższych zajęciach.

Gracie amici.

Robert Stoliński

Sfinansowane ze środków UE. Wyrażone poglądy i opinie są jedynie opiniami autora lub autorów i niekoniecznie odzwierciedlają poglądy i opinie Unii Europejskiej lub Europejskiej Agencji Wykonawczej ds. Edukacji i Kultury (EACEA). Unia Europejska ani EACEA nie ponoszą za nie odpowiedzialności.

LOGO_EARSMUS_NOWE.jpg