Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia

27 sie 2020, 13:56

Rada Rodziców Zespołu Szkół Nr 2 rekomenduje ofertę ubezpieczenia szkolnego NNW Towarzystwa Generali T.U. S.A., dostępną na stronie www.bezpieczny.pl

(link do podglądu oferty: https://bezpieczny.pl/nnw-szkolne/20036/).

Rodzice mają pełną niezależności w wyborze ubezpieczenia dostosowanego do ich oczekiwań, preferencji i potrzeb.

Polecamy skorzystanie z portalu Bezpieczny.pl, gdzie Rodzic spośród 6 wariantów ubezpieczenia może wybrać zakres

i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom.

ZAKUPU TEGO NALEŻY DOKONAĆ NAJPÓŹNIEJ DO 31 SIERPNIA 2020, BY UNIKNĄĆ PRZERWY W UBEZPIECZENIU DZIECKA. OCHRONA ROZPOCZYNA SIĘ NASTĘPNEGO DNIA PO OPŁACENIU SKŁADKI.

Uczniowie Branżowej Szkoły I stopnia oraz II i III klas gastronomicznych Technikum już od września realizować będą zajęcia praktyczne u pracodawców, dlatego ubezpieczanie jest OBOWIĄZKOWE od 1 września.

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt z :

Teresa Wyrchowy

e-mail:twyrchowy@bezpieczny.pl lub wyrchowy@poczta.onet.pl