Wyjątkowy Dzień Kobiet w Teatrze Polskim

13 mar 2024, 09:26

Spektakl, będący adaptacją kultowego filmu Barei, porwał naszych uczniów w świat pełen humoru, niezapomnianych postaci oraz nieoczekiwanych zwrotów akcji. Aktorzy Teatru Polskiego w Bielsku-Białej zaprezentowali nie tylko doskonałe aktorstwo, lecz także odświeżoną i pełną energii interpretację klasycznej historii.

Nasi uczniowie byli zachwyceni talentem artystów, profesjonalizmem całego zespołu oraz staranną reżyserią, która sprawiła, że każda scena była nie tylko zabawna, ale także poruszająca i pełna głębszych przesłań. Uczniowie i nauczyciele byli w pełni zaabsorbowani losami bohaterów, śledząc ich perypetie z uśmiechem na twarzy. Dialogi pełne bystrego dowcipu oraz niespodziewane zwroty akcji sprawiły, że spektakl ten z miejsca zyskał miano "fenomenalnego" w ich oczach.

Dziękujemy Teatrowi Polskiemu w Bielsku-Białej za niezapomniane przeżycie oraz naszym uczniom za wspaniałą atmosferę podczas tego wyjątkowego dnia.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne takie wyjątkowe wydarzenia!

Barbara Omylakowska