Zespół Szkół Nr 2

im. Wojciecha Korfantego

ul. Poznańska 1a

44-335 Jastrzębie-Zdrój


tel.:
32 471 16 33

Technik logistyk

" Logistyka nie jest wszystkim, ale wszystko bez logistyki jest niczym" prof. A. Szymoniak

Będąc uczniem Technikum masz szanse nabyć kwalifikacje zawodowe oraz zdobyć zawód z przyszłością !


Kształcąc się w zawodzie technik logistyk:

 • nauczysz się jak dostarczać właściwy towar, odpowiedniemu klientowi, we właściwej ilości, we właściwym czasie, na właściwe miejsce  przy jak najmniejszym koszcie,
 • poznasz zasady zarządzania zapasami,
 • zorganizujesz prace związane z gospodarką magazynową,
 • zorganizujesz proces transportowy dobierając na przykład właściwy środek transportu, określając optymalną trasę, ustalając cenę usługi transportowej czy też wypełniając właściwą dokumentację transportową,
 • udoskonalisz język angielski


Technik logistyk będzie przygotowany do wykonywania następujących zadań zawodowych:

 • przyjmowania i wydawania towarów z magazynu
 • przechowywania towarów
 • prowadzenia dokumentacji magazynowej
 • planowania, organizowania i dokumentowania procesów transportowych
 • planowania, organizowania i dokumentowania procesów spedycyjnych

Jako technik logistyk będziesz pracownikiem wszechstronnym, ponieważ będziesz mógł wykonywać zadania zarówno technika logistyka, jak i technika spedytora, technika eksploatacji portów i terminali, przewoźnika, dystrybutora, przedstawiciela handlowego, zarządzającego ruchem kolejowym, pracownika magazynu, specjalisty ds. produkcji. 


Wszystkie przedmioty ogólnokształcące realizowane są w pełnym wymiarze godzin
– dobrze przygotujemy Cię do matury!


ZAWÓD NA TOPIE - TECHNIK LOGISTYK

Wybierając ten zawód masz możliwość uzyskać kwalifikacje zawodowe w zakresie:

 •  Obsługi magazynów
 •  Obsługi transportu.

UMOWA PATRONACKA

W lutym 2019r. Zespół Szkół Nr 2 oraz przedstawiciele firmy SACHS TRANS INTERNATIONAL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością podpisali Umowę Partnerską regulującą zasady współpracy i dobrych praktyk między stronami. Firma SACHS TRANS objęła swoim patronatem uczniów Szkoły kształcących się w zawodzie technik logistyk oraz technik ekonomista.

Image1.jpg

Aktualności

Rok szkolny 2019/2020

Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna

Zapraszamy do udziału w XII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. Etap szkolny odbędzie się 04 października 2019r. (po raz pierwszy na urządzeniach mobilnych). W I etapie Olimpiady zadaniem uczniów jest rozwiązanie testu wielokrotnego wyboru (25 pytań) w czasie 40 minut.

Zapisy do 02 października 2019r. u p. Jadwigi Chroń

Więcej na stronie:

http://www.szkolysrednie.wsl.com.pl/xii-edycja-162...

banner2019big-8ebaab58.jpg


IV Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna

Zapraszamy do udziału w IV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej organizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego. Adresatami olimpiady są uczniowie liceów ogólnokształcących, techników, branżowej szkoły I stopnia, branżowej szkoły II stopnia oraz uczniowie dotychczasowych klas szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych w szkołach ponadpodstawowych, w szczególności uczniowie kształcący się w zawodach technik logistyk, technik spedytor, technik eksploatacji portów i terminali, magazynier-logistyk.

I etap: do dnia 4 października 2019 r. prosimy o dokonanie zgłoszenia; 

Osoba odpowiedzialna za organizację i przeprowadzenie etapu szkolnego mgr M. Madera.

II etap: indywidualne zapisy uczestników do 17 października 2019 r. Zgłoszenia dokonuje indywidualnie uczeń ( po otrzymaniu kodu szkoły i linku),jeśli jest pełnoletni, lub opiekun w przypadku uczniów niepełnoletnich. Formularz do zapisów indywidualnych będzie dostępny wyłącznie dla uczniów szkół zgłoszonych w pierwszym etapie zapisów.

Więcej informacji na stronie: www.ekonom.ug.edu.pl/web/oslRok szkolny 2018/2019

Warsztaty na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach

Dnia 11 kwietnia 2019 r. uczniowie klasy IV technik logistyk byli gośćmi Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Brali udział w dwóch z czterech wydarzeń w ramach imprezy o zasięgu europejskim, która nazywała się:

Dzień Łańcucha Dostaw, 11 kwietnia 2019 r. Supply Chain Day, April 11-th, 2019

Pierwszy warsztat „Przepływ materiałów oraz informacji w procesie produkcyjnym. Wykorzystanie narzędzi Lean w usprawnianiu procesów w łańcuchu dostaw” był adresowany przede wszystkim do studentów kierunku: Logistyka. Nasi uczniowie, jak zwykle, bez kompleksów świetnie odnaleźli się we współpracy ze studentami drugiego roku.

Warsztat przeprowadzany był w formie gry symulacyjnej,przez Pana mgra inż. Roberta Jękota oraz Panią mgr Patrycję Lewandowską z firmy Nexteer. Opiekę merytoryczną sprawowała Pani mgr Anna Ossowska, Dyrektor Łańcucha Dostaw firmy Nexteer, członkini Rady Programowej Kierunku Logistyka na Wydziale Zarządzania.

Warsztat Akademia TransEdu: 4.0 - to drugie wydarzenie w ramach Dnia Łańcucha Dostaw, w którym uczestniczyli uczniowie z Zespołu Szkół Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju. Prowadzony był przez Pana Bogumiła Paszkiewicza, TransEdu Project Managera.

Więcej na www.ue.katowice.pl/scd

Zachęcamy też do zajrzenia na europejska stronę tego wydarzenia 

IMG_20190411_125120.jpg


III Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna - Sopot 2019

Miło nam poinformować, że uczeń klasy IV b T Kamil Chromik znalazł się wśród najlepszych w Polsce-wśród 30 finalistów Olimpiady Spedycyjno – Logistycznej. Zawody finałowe odbyły się 05.04.2019 r. w Sopocie.

Uczestnicy Olimpiady mieli również możliwość wzięcia udziału w imprezach towarzyszących finałowi. Organizatorzy pokazali, co naprawdę znaczy planowanie w logistyce.

Wszytko tak jak było zaplanowane zostało zrealizowane na czas; niczym w systemie just in time.

Uczestnicy Finału już przed przyjazdem do Sopotu otrzymali dokładny plan pobytu wyliczony co do minuty! Podczas rejestracji jeszcze raz zapoznali się z Programem zawodów finałowych. Dzięki temu każdy mógł się przyczynić do sukcesu, jakim było zrealizowanie tak wymagającego przedsięwzięcia / rejestracja, zakwaterowanie, posiłki, wyjazdy na 2 wizyty studyjne, warsztaty, wykłady, przejazdy w godzinach szczytu w Trójmieście i uwzględnione oczywiście kongestie transportowe. No i jeszcze, czego nie mogło zabraknąć, zwiedzanie Gdańska z przewodnikiem.

Na szczęście zarówno Organizatorzy jak i uczestnicy (najlepsi z najlepszych) wiedzieli co to znaczy LOGISTYKA i jak ważne jest działanie zgodnie z planem, żeby osiągnąć sukces.

Bez dobrej organizacji i zdyscyplinowanych uczestników nie byłoby to możliwe.

No, a wizyta studyjna w Terminalu kontenerowym DCT Gdańsk (ang. Deepwater Container Terminal) to prawdziwe przeżycie! Załadunek i rozładunek jednocześnie z jednostki oceanicznej tysięcy kontenerów to logistyczny majstersztyk.

IMG_20190405_125520.jpg

IMG_20190405_133452.jpg

Wycieczka przedmiotowa Logistyków do FCA Poland w Tychach

W dniu 26 marca 2019 roku Logistycy z klasy IbT i IIcT uczestniczyli w wizycie studyjnej w firmie FCA Poland S.A. Tychy. Firma produkuje samochody osobowe Fiat 500, Abarth 500, Lancia Ypsilon oraz Ford K. Obecnie FCA Poland jest w Polsce największym producentem samochodów i czołowym ich eksporterem. Młodzież przed rozpoczęciem zwiedzania została przeszkolona przez pracowników z zakresu BHP poruszania się po zakładzie. W trakcie wycieczki uczniowie zapoznali się z organizacją procesów produkcyjnych, zasadami pracy, wynagradzania, perspektywami firmy i możliwościami podjęcia pracy. Mieli również okazję naocznie zobaczyć na czym polega just in time oraz zobaczyć nowoczesne wyposażenie magazynowe i produkcyjne. Była to ciekawa lekcja  dla uczniów, którzy mogli zobaczyć jak teoria łączy się z praktyką.Wycieczka do Firmy SACHS TRANS w Radlinie

Dnia 19 marca 2019 r. uczniowie IV klasy technik logistyk mieli przyjemność gościć w firmie Sachs Trans, której siedziba mieści się w Radlinie. Wycieczka odbyła się w ramach Umowy Partnerskiej podpisanej pomiędzy Zespołem Szkół Nr 2 oraz przedstawicielami firmy SACHS TRANS INTERNATIONAL.

Celem wycieczki było między innymi zapoznanie się z funkcjonowaniem firmy z branży TSL. Uczestnicy wycieczki poznali historię i przedmiot działalności firmy Sachs Trans International. Mieli również możliwość bezpośredniego podglądnięcia w jaki sposób organizuje się spedycję z podziałem na kraje, regiony czy rodzaje zleceń spedycyjnych (całopojazdowe lub drobnicowe). Mogli również sprawdzić swoją wiedzę z zakresu transportu międzynarodowego, którą zdobyli w szkole. Podczas konkursów przygotowanych przez pracowników firmy zmierzyli się z realnymi problemami, przed którym stoi spedytor podczas organizowania procesu transportowego takimi jak np. przepisy z zakresu czasu pracy kierowców. Znajomość tych przepisów okazała się dla naszych uczniów przysłowiową „bułką z masłem”. Uczniowie oglądali środki transportu, z różnego typu naczepami. Mogli również sami wejść do określonego typu naczepy, zapoznać się z jej wymiarami i sposobami zabezpieczania ładunku. Warto dodać, za co bardzo dziękujemy, że firma Sachs Trans sfinansowała uczestnikom wycieczki połowę kosztów transportu. Dodatkowo, każdy uczestnik otrzymał drobne upominki.

54417740_1450265008448709_8345135225793150976_n.jpg


Młodzi Logistycy z KORFANTEGO w złotej dziesiątce logistyków w Polsce

12 marca 2019 r. w Dąbrowie Górniczej odbyły się eliminacje centralne IX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Logistycznej. Konkurs jest organizowany corocznie przez Akademię WSB. Uczestnikami są uczniowie kształcący się w zawodach: technik logistyk i technik spedytor. Zespół Szkół nr 2 im. Wojciecha Korfantego reprezentowali: Łukasz Fukała, Kamil Chromik i Stanisław Korol z klasy IV BT oraz Bartosz Kołeczko, Agata Nowak i Artur Werner z klasy III BT. Artur Werner zajął 6 miejsce w kraju. Gratulujemy Arturowi wspaniałego sukcesu. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zaangażowanie.

Henryk Turoń

25b2916b5c49db617f52fa5ea48efee7.jpg


Międzyszkolny konkurs „ABC Logistyki”

10.04.2019 roku o godzinie 10.00 Zespół Szkół nr 6 w Tychach serdecznie zaprasza uczniów klas I – IV szkół ponadgimnazjalnych na konkurs logistyczny. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych kształcących się w zawodzie technik logistyk.

Celem konkursu jest pobudzenie i rozwijanie zainteresowania problematyką logistyki. Konkurs odbywa się indywidualnie.

Charakter konkursu: konkurs jest dwuetapowy

I etap: test

II etap: zadania otwarte

Zapraszamy chętnych do udziału w konkursie.

Zapisy przyjmuje i informacji szczegółowych udziela p. Barbara Berit.ZNAMY JUŻ WYNIKI ELIMINACJI SZKOLNYCH IX OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY LOGISTYCZNEJ

7 lutego 2019 r. zakończyły się eliminacje szkolne IX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Logistycznej. Corocznie konkurs jest organizowany przez Akademię WSB w Dąbrowie Górniczej. Celem współzawodnictwa przyszłych logistyków i spedytorów jest pogłębianie wiedzy i umiejętności z branży TSL oraz wymiana doświadczeń.

Do eliminacji centralnych zakwalifikowali się: Łukasz Fukała, Kamil Chromik i Stanisław Korol z kl. IV B T oraz Bartosz Kołeczko, Agata Nowak i Artur Werner z kl. III B T. W tych eliminacjach najlepszym Logistykiem KORFANTEGO okazał się Kamil Chromik z kl. IV B T. Gratulujemy młodzieży wspaniałego sukcesu i życzymy zajęcia najwyższych miejsc w finale, który odbędzie się 12 marca 2019 r. w Dąbrowie Górniczej.

Henryk Turoń

unnamed_10.2.19_r..jpg


Technikum Logistyczne w Jastrzębiu-Zdroju wyróżnione przez Instytut Logistyki i Magazynowania w Poznaniu

Młodzi Logistycy z Jastrzębia-Zdroju mają kolejny powód do dumy. Dyrektor szkoły mgr Ewa Mentel otrzymała z rąk, Kierownika jednostki certyfikującej European Logistics Association Instytutu Logistyki i Magazynowania, Pana Zbyszka Krojenki Promesę certyfikacyjną, która zaświadcza, że logistycy z Technikum w Jastrzębiu-Zdroju kształcą się według najwyższych standardów europejskich. Uzyskanie przez ucznia wyniku większego niż wynik graniczny ( określony przez krajową jednostkę certyfikującą ) z egzaminów państwowych potwierdzających kompetencje zawodowe Technik logistyk upoważnia do uzyskania certyfikatu: Candidate EUROPEAN JUNIOR LOGISTICIAN

certyfikat


Kolejne sukcesy Młodych Logistyków z Korfantego

Komitet Organizacyjny III Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej 30 listopada 2018 r. ogłosił listy olimpijczyków z poszczególnych szkół, którzy zakwalifikowali się do eliminacji okręgowych. Z Korfantego sukces odniosło 6 Uczniów. Gratulujemy Młodzieży wspaniałego sukcesu i życzymy równie dobrych wyników w drugim etapie, które zapewnią Im awans do eliminacji centralnych w Sopocie. W załączeniu list gratulacyjny Komitetu Głównego Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej.

Henryk Turoń

lista zakwalifikowanych osób


Etap szkolny III Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno – Logistycznej

Dnia 16 listopada 2018 r. (piątek) o godz. 11.00 w auli szkoły odbyły się zawody I-go stopnia (etap szkolny) III Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno – Logistycznej, której organizatorem jest Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego.

W zawodach wzięło udział 29 uczniów klasy II – IV technik logistyk. Uczestnicy poddawani byli sprawdzianowi w formie testu jednokrotnego wyboru składającego się z 25 pytań w czasie 25 min.

Wyniki zawodów I-go stopnia oraz ogłoszenie przez Komitet Główny osób zakwalifikowanych do zawodów II stopnia nastąpi do 30 listopada.

IMG_0266.JPG

IMG_0263.JPG


Praktyczna lekcja logistyki produkcji na najwyższym poziomie

W dniu 29 października 2018 roku klasa II B T uczestniczyła w wizycie studyjnej w firmie FCA Poland S.A. Tychy. Firma produkuje samochody osobowe Fiat. Młodzi Logistycy zostali zapoznani przez pracowników z organizacją procesów produkcyjnych. Efektywność rozwiązań organizacyjnych zaprezentowano młodzieży w halach produkcyjnych, gdzie nastąpiło łączenie teorii z praktyką. Młodzież obserwowała procesy produkcyjne, oceniała wzajemne powiązania pomiędzy procesami technologicznymi i logistyką produkcji. Doskonałość organizacji procesów produkcyjnych była widoczna na każdym etapie procesu produkcyjnego. Niemałe wrażenie wywarło wyposażenie hal produkcyjnych umożliwiające automatyzację procesów technologicznych i ograniczanie do minimum transportu międzyoperacyjnego. Uczniowie klasy II B T wykazali się dużą spostrzegawczością co zaowocowało stawianiem przewodnikom różnorodnych pytań. Podsumowanie lekcji logistyki produkcji w zakładzie produkcyjnym nastąpiło na zajęciach teoretycznych w szkole.

Henryk Turoń

DSCN03361.JPG


XI Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna

4 października 2018r. w naszej szkole odbył się pierwszy etap Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, która jest organizowana przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. Olimpiada została na stałe umieszczona przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w wykazie olimpiad tematycznych i turniejów związanych z wybranym przedmiotem lub dziedziną wiedzy, których laureaci i finaliści są zwolnieni z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie. Do etapu szkolnego przystąpiło 28 uczniów z klas II, III i IV technika-logistyki. Do drugiego etapu, który odbędzie się 07 grudnia, zakwalifikował się uczeń klasy III ROBERT GÓRCZYŃSKI. Gratulujemy i życzmy powodzenia na kolejnych etapach.


Wycieczka do Browaru w Żywcu

Uczestnicy wycieczki zapoznali się z procesem produkcji, rozlewu i dystrybucji  piwa. Poznali historię browaru oraz współczesną logistykę. Dodatkową atrakcją była możliwość gry w kręgle i degustacja soków.

Wycieczka do "Havi Logistics"

21 marca 2018 roku uczniowie klasy trzeciej uczestniczyli w wycieczce przedmiotowej. Odwiedzili Centrum Dystrybucji "Havi Logistics" w Tychach.  Jest to wyłączny dystrybutor dla sieci  restauracji McDonald's oraz stacji paliw BP i Shell. Uczniowie mieli możliwość poznania struktury działalności firmy oraz pracy magazynu. Praktycznie mieli okazję docenić znaczenie zarządzania jakością.

Wizyta na Politechnice Śląskiej

20 marca 2018 roku uczniowie klas drugich i czwartych odwiedzili Wydział Transportu Politechniki Śląskiej w Katowicach. Zobaczyli okazały budynek, zaplecze dydaktyczne oraz laboratoria. Wzięli udział w dwóch wykładach dotyczących wyglądu opakowań i sposobu postępowania ze zużytymi opakowaniami. Młodzi logistycy zostali zapoznani ze specjalizacjami na kierunku Transport. Była to okazja do zdobycia informacji na temat rekrutacji i studiowania na śląskiej uczelni. Wyjazd mógł przyczynić się do podjęcia decyzji związanej z wyborem kierunku studiów.

Dzień otwarty Uniwersytetu Ekonomicznego

Uczniowie Korfantego uczestniczyli w  dniu otwartym  Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.  Zwiedzili budynek Uniwersytetu i wzięli udział w panelu dyskusyjnym na uniwersyteckiej auli.  Uczestniczyli w wykładzie dra Sebastiana Twaroga "Nawarzyłeś sobie piwa - to sam je sobie wypij" połączonego z grą logistyczną i prezentacją kierunków logistycznych. 

Marzec - miesiąc  konkursów logistycznych

Uczniowie klas drugich, trzecich i czwartych reprezentowali Zespół Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Logistycznej organizowanym przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej. VIII edycja odbyła się 8 marca 2018 roku w siedzibie uczelni. Wzięli w niej udział uczniowie, którzy kształcą się w zawodach branży TSL m.in. technik logistyk, technik spedytor, technik eksploatacji portów i terminali.  Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie klas czwartych: Izabela Kowalska, Błażej Aleksandrzak, Michał Urbaniak,  klas trzecich Paulina Tańska,  Stanisław Korol oraz  Sebastian Kokoszka z klasy drugiej. Błażej  Aleksandrzak zajął 19 miejsce w kraju.

9 marca 2018 roku w Rybniku odbyły się zawody II stopnia II Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej organizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego. Szkołę reprezentowali uczniowie klasy trzeciej i czwartej:  Paulina Tańska, Stanisław Korol, Łukasz Białek.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów 

W czwartek 7 grudnia 2017 roku odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów tegorocznym stypendystom Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Uroczystość miała miejsce Zamku Piastowskim w Raciborzu. Wyróżnienie z rąk Śląskiego Wicekuratora Dariusza Domańskiego otrzymał między innymi Stanisław Korol z klasy III b T.

Staże w ramach programu Erasmus +

W kwietniu 2017 roku dla 31 osobowej grypy stażystów Dwójki zakończyły się praktyki w niemieckim mieście Chemnitz. Dwutygodniowe staże w ramach Programu Erasmus+ były dla uczniów klas ekonomicznych, gastronomicznych i logistycznych okazją do doskonalenia języków obcych oraz szansą zdobycia nowych doświadczeń zawodowych.

Finał I Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej

7 kwietnia 2017 roku na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie odbył się finał I Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej.  Zdobywcy trzech pierwszych miejsc w tym Przemysław Tomica, uczeń naszej szkoły, który zajął II miejsce, otrzymali indeksy Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego na kierunki ekonomia i międzynarodowe stosunki gospodarcze oraz staże i nagrody finansowe.

Liga Młodych Logistyków

16 marca 2017 roku uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego zespołowo, w składzie: Kamil Chromik, Kamil Kolski i Artur Owczarzy zajęli I miejsce w Lidze Młodych Logistyków, ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Uniwersytet Ekonomiczny  w Katowicach.

Finał IX Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

3 marca 2017 roku odbył się finał IX Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Do finałowej rozgrywki przystąpiło 60 uczestników wyłonionych w eliminacjach szkolnych i okręgowych z prawie ośmiu tysięcy uczniów. Naszą szkołę reprezentował Przemysław Tomica.  Awans do finału to ogromne osiągnięcie. Wszyscy finaliści uzyskali zwolnienie z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

Konkurs w ramach projektu Trans Tracking MVP

Wydarzenie było realizowane w ramach projektu Trans Tracking MVP przez firmę Trans.eu. Organizatorem Konkursu był Logintrans Sp. z o.o. z Wrocławia we współpracy z przedstawicielami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach jako Współorganizatora. Konkurs był organizowany w celu opracowania i zaprezentowania przez Uczestników nowatorskiego pomysłu dotyczącego poprawy bezpieczeństwa drogowego. Co ciekawe, uczestnikami byli zarówno uczniowie technikum i liceum ale także studenci. Naszą szkołę reprezentowały 3 drużyny, których członkowie są uczniami klas logistycznych.Jedna z naszych drużyn, w składzie::Szymon Jankowski III c T, Alex Carbogno – Barnabe III c T, Paulina Chmiel II b T została wyróżniona za projekt "Projekt Intelligent system assistance driver" czyli inteligentny system wspomagania kierowcy. Jury Konkursu postanowiło nieoczekiwanie wręczyć również wyróżnienie uczennicy: Magdalena Zozworek z klasy II c T za aktywność podczas zadawania pytań i przebiegu całego Konkursu.

Galeria zdjęć

Wybrane sukcesy logistyczne

 • Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Logistycznej -  Błażej Aleksandrzak - 19 miejsce w kraju 
 • II miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Spedycyjno-Logistycznej - uczeń Przemysław Tomica
 • I miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie Ligi Młodych Logistyków - zespołowo: Kamil Chromik, Kamil Kolski, Artur Owczarzy
 • zakwalifikowanie się do finału IX Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej - laureat Przemysław Tomica
 • I miejsce w międzyszkolnym konkursie "Logistyka po angielsku"  - uczennica Sylwia Brączek
 • I miejsce i II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Logistycznej - uczniowie: Sylwia Brączek oraz Dominik Przybylski 
 • zakwalifikowanie się do finału centralnego Olimpiady Logistycznej - uczennica: Sylwia Brączek 
 • I miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Promotor zawodu – bezpieczna praca” - za film pt. „Bezpieczeństwo i higiena pracy w zawodzie logistyka” - uczniowie: Łukasz Bara, Damian Rduch, Martyna Wawreczko 
 • zakwalifikowanie się do etapu centralnego VI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej – uczniowie: Sylwia Brączek T , Damian Rduch
 • zakwalifikowanie się do finału V Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej: Sylwia Brączek, Maciej Adamski, Kacper Caniboł