Czas relaksu, relaksu to czas…

27 maj 2015, 19:30

W ramach projektu „WF z klasą” zaprosiliśmy Mamy na zajęcia ruchowe przy muzyce z elementami tańca, aerobiku, zumby, country, pilatesu i jogi. Zainteresowanie przeszło nasze oczekiwania – Mamy (jak zawsze) nie zawiodły i bardzo aktywnie włączyły się w zabawę.

Ćwiczenia rozpoczął Dawid Bawor z szkoły tańca Dance Passion i prowadził pierwsze kroki do bachata. Uczniowie naszej szkoły: Laura Bromboszcz, Monika Grabowska i Sebastian Domurad przygotowali ciekawe układy ćwiczeń, zachęcając w profesjonalny sposób do uprawiania sportu i różnych form ruchu.

Krótkie chwile odpoczynku umilała muzyka i zdrowy, owocowy poczęstunek przygotowany przez zespół gastronomiczny. Akcję wsparli: pani dyrektor Halina Hrynczyszyn, Rada Rodziców, nauczyciele i organizatorzy akcji: pani Iwona Cieśla, Anna Pancherz, Joanna Zamaryka, a także wspaniali sponsorzy, którzy ufundowali miłe niespodzianki dla Mam. Dzięki tym upominkom nasze Mamy na pewno poczują się zdrowsze i… piękniejsze. Bezcenne są też wspólne chwile spędzone w dobrym nastroju. Propozycje uczestniczek, by takie zajęcia organizować systematycznie, to najmilsze podziękowanie dla organizatorów akcji.

Wszystkim darczyńcom i organizatorom w imieniu Mam serdecznie dziękujemy!