ErasmusDays w Korfantym

16 paź 2023, 13:10

Uczestnicy projektu "Pasja. Mobilność. Praktyka" realizowanego w naszej szkole także włączyli się we wspólne świętowanie Dni Erasmusa. W ubiegłym tygodniu odbyło się kilkanaście wydarzeń, lekcji, wystaw, quizów tematycznych oraz innych zaplanowanych wydarzeń.

Były to między innymi:

• lekcje chemii, języka angielskiego, języka polskiego, historii, historii i społeczeństwa, projektowania graficznego
  • warsztaty gastronomiczne,
  • quizy i konkursy z zakresu przedmiotów ekonomicznych, języka angielskiego, matematyki, geografii,
  • warsztaty kulturowe dla uczniów biorących udział w projekcie "Patrzymy w przyszłość",
  • wycieczka z zakresu przedmiotów architektury krajobrazu,
  • gry planszowe na lekcjach języka niemieckiego i w szkolnej bibliotece,
  • prezentacje upowszechniające rezultaty kursów językowych na Malcie i w Irlandii,
  • konferencja dla szkół podstawowych,

Ponadto uczniowie wybranych klas zostali zapoznani z rezultatami projektów zaprzyjaźnionego Zespołu Szkół Elektrycznych i Informatycznych z Sosnowca.

Pełna relacja znajduje się na stronie:

Zapraszamy!

Aleksandra Cichoń