Jesienny deser z jabłkiem i piernikiem w roli głównej

11 gru 2015, 18:48

Po burzliwych obradach jury, którym przewodniczyła Pani dyrektor Halina Hrynczyszyn wyłoniono zwycięzców :

I miejsce za płonący deser „Jabłkowe trio” wywalczyli uczniowie klasy II A ZSZ Mateusz Ożana i Dawid Pustelnik.

II miejsce za bardzo smaczną i chrupiącą „Jabłkową rozkosz „ otrzymały dziewczyny również z klasy II A ZSZ Natalia Hampel i Dominika Martyn.

III miejsce za piękną, cytrynowo – piernikową choinkę uzyskały dziewczyny z klasy II D T Aleksandra Ledwoń i Angelika Imiela.

Uczennice klasy I D T Ewelina Marcol i Ewelina Glac zostały wyróżnione za swój wyjątkowy „Piernik ze złotym nadzieniem”.

Zwycięzcy i wyróżnieni w konkursie uczniowie otrzymali cenne nagrody ufundowane przez sponsora konkursu Firmę Prymat, a wszyscy uczestnicy zostali obdarowani zestawem przypraw tej samej firmy.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział w konkursie, zwycięzcom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy i zapraszamy do licznego udziału w następnych gastronomicznych konkursach.

Jeszcze raz pragniemy podziękować naszemu partnerowi i sponsorowi Firmie Prymat.

Małgorzata Holona