Klimat beskidzkiej zimy!

13 lut 2023, 21:54

Pan Dyrektor Łukasz Mączka wraz z pracownikami bardzo serdecznie nas przyjął. W Hotelu Crystal Mountain w pięknych okolicznościach górskiej przyrody, w nowoczesnych wnętrzach hotelowych, można skorzystać z wielu górskich atrakcji, zarówno latem jak i zimą. Nasi uczniowie uczestniczyli w prezentacji hotelowych atrakcji. Zwiedziliśmy kilka pokoi oraz apartamentów. Mogliśmy zaobserwować pracę pań pokojowych, pracowników przygotowujących konferencję oraz serwisu kończącego śniadania dla gości. Basen Blue Lagoon zachwycił uczniów, a wielu z nas chętnie swój wolny czas spędziłoby w pokoju zabaw Fun Zone. Widoki z całego hotelu na panoramę miasta zrobiły na nasz wszystkich ogromne wrażenie.

Na zakończenie naszych zajęć uczniowie mogli skierować szereg pytań do specjalistów.

Bardzo dziękujemy Dyrekcji Hotelu za umożliwienie nam zajęć na terenie 5 gwiazdowego luksusowego hotelu. Zajęcia dydaktyczne w obiektach hotelarskich są dla naszej młodzieży bardzo cennym doświadczeniem.

Barbara Omylakowska