Miasteczko Zawodów - byliśmy tam

24 paź 2016, 20:02

Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Nr 2, przy specjalnie przygotowanych stoiskach, opowiadali gościom o zawodach i warunkach nauki Dwójce, eksponowali ciekawe pomoce dydaktyczne i umożliwili gimnazjalistom praktyczne poznanie oferty edukacyjnej.

Podczas Miasteczka Zawodów zaprezentowali się uczniowie klasy ekonomicznej, gastronomicznej, hotelarskiej, logistycznej oraz pożarnictwa i ratownictwa medycznego.

Miłym akcentem podczas trwania imprezy było wręczenie nagród uczniom biorącym udział
w konkursach organizowanych w ramach Jastrzębskiego Tygodnia Kariery.

Naszą szkołę z sukcesem reprezentowały uczennice klas ekonomicznych. Jak już informowaliśmy, w konkursie "Moje szanse na rynku pracy" Monika Serwotka z klasy III a T zdobyła II miejsce. To samo miejsce na podium zdobyły uczennice klasy III a T - Weronika Czaplińska, Klaudia Kazimierczak oraz Magdalena Wolak - biorąc udział "Grze ulicznej".

Gratulujemy !