Międzyszkolny Konkurs Matematyczno-Ekonomiczny MathRex 2023

23 mar 2023, 21:19

Zadaniem uczestników w I etapie konkursu było drużynowe rozwiązanie 15 zadań otwartych w ciągu 30 minut. Najlepsze drużyny przechodziły do etapuII, w ramach którego w czasie 45 minut zawodnicy indywidualnie rozwiązywali 15 zadań zamkniętych oraz zadań prawda-fałsz.

Najlepszymi okazali się:

Miejsce I – Jeremi Majchrzak SP nr 20

Miejsce II – Lena GruszkaSP Gołkowice

Miejsce III – Anna Suder - SP nr 9

Zwycięzcy z rąk Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 p. Ewy Mentel otrzymali dyplomy oraz cenne rzeczowe nagrody ufundowane przez firmę Carrefour Jastrzębie m.in. urządzenie wielofunkcyjne HP, słuchawki bezprzewodowe SONY oraz zestaw gamingowy 4 in 1 (klawiatura, mysz, mousepad, słuchawki, ).

Wszyscy uczestnicy oprócz dyplomów, zostali nagrodzeni kalkulatorami, również ofiarowanymi przez głównego sponsora. Nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursu wręczono podziękowania. Za wszystkie nagrody oraz poczęstunek serdecznie dziękujemy firmie Carrefour.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych powodzeń!

Organizatorzy konkursu

Beata Serek i Agnieszka Strządała