NOC MATURZYSTÓW

14 lut 2023, 20:38

W trakcie Nocy uczniowie klas maturalnych będą mogli powtórzyć materiał przed egzaminem dojrzałości. Zajęcia z matematyki oraz języka angielskiego poprowadzą doświadczeni eksperci, uczniowie otrzymają arkusze z zadaniami maturalnymi na poziomie ROZSZERZONYM.

Program wydarzenia:

• - omówienie podstawowych zasad i formuły przeprowadzenia egzaminu maturalnego
  • - wspólne rozwiązywanie zadań w grupach pod kierunkiem nauczycieli - poziom ROZSZERZONY

• Rybnicka Noc Maturzystów odbędzie się 24 lutego w Centrum Kształcenia Ustawicznego - filia Politechniki Śląskiej (ul. Kościuszki 54) w godzinach od 17.00 do 21.00.

UDZIAŁ W WYDARZENIU JEST BEZPŁATNY!

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY poprzez formularz https://forms.office.com/e/t8aGXK2edp

Obowiązuje limit miejsc - osoby, które się zakwalifikują (obowiązuje kolejność zgłoszeń) zostaną powiadomieni mailowo.

Noc_Maturzystow_24.02.2023_002.png