Pasja.Mobilność.Praktyka. - Erasmus + na Malcie.

26 mar 2023, 17:28

Bogata historia Malty sprawia, że to idealne miejsce do nauki angielskiego. Przez ponad 160 lat wyspa była brytyjską kolonią – ta historia odcisnęła swoje piętno na kulturze tego kraju. Malta pozostaje krajem dwujęzycznym – z oficjalnymi językami: maltańskim i angielskim.

Celem 2-tygodniowego szkolenia, które przeprowadzone było w grupie nauczycieli pracujących z młodzieżą we Włoszech, Niemczech i Czechach było praktyczne wykorzystanie różnych technik nauczania w celu uatrakcyjnienia procesu uczenia i lepszego zmotywowania uczniów do pracy.

Na zajęciach uczestnicy kursu wymieniali się swoimi doświadczeniami, zapoznawali się z najnowszymi narzędziami ICT, analizowali różne podejścia w nauczaniu gramatyki, słownictwa, wymowy, pisania, itp.

Pobyt na wyspie to nie tylko nauka, ale także eksplorowanie historycznego, geograficznego i kulturowego bogactwa Malty- wycieczki do Valetty, Mdiny, Marsaxlokk, na wyspę Gozo pozostawiły niezapomniane wrażenia.

LOGO_EARSMUS_NOWE.jpg