SPOTKANIE Z PANIĄ DYREKTOR ANNĄ MUSIOLIK

10 kwi 2024, 08:24

To były niecodzienne odwiedziny. Grupa uczniów wysłuchała wspomnień naszej nestorki i uwieczniła to wydarzenie. Wywiad przeprowadziły uczennice z klasy humanistycznej, a całość sfotografowali i nagrali uczniowie z klasy Technik fotografii i multimediów. Pani Dyrektor opowiadała o trudnych początkach szkoły, brakach lokalowych i kadrowych, problemach z budową, a wreszcie, z wyborem patrona. Podczas spotkania uczniowie wręczyli Pani Dyrektor zaproszenie na uroczystość 50-lecia, a także grafikę szkoły wykonaną przez uczennicę Amelię Bienicką. Te wzruszające momenty z pewnością na długo pozostaną w pamięci zarówno Pani Dyrektor, jak i uczniów.

W spotkaniu wzięli udział:
Julia Porochońska, Julia Gazur, Dominika Greń, Marlena Misik, Laura Śleszyńska i Jakub Trzciński

Żaneta Wiercioch