Trwa projekt mobilności kadry

2 wrz 2019, 08:20

Organizatorem kursu była szkoła językowa Easy School of Languages z siedzibą w stolicy Valletcie, dzięki czemu można było poznać to piękne miasto, jego zabytki i całą Maltę. Głównym założeniem kursu było jednakże rozwijanie kompetencji metodycznych z równoczesnym doskonaleniem znajomości języka angielskiego. Praktyczny charakter zajęć pozwolił na wzbogacenie warsztatu o nowe, aktywizujące metody pracy z uczniami i doskonalenie planowania nauczania.

Praca w kilkuosobowych, międzynarodowych grupach dała możliwość poznania systemów nauczania w innych krajach, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów.

Dorota Sitek-Sędek

Publikacje zostały zrealizowane przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Publikacje odzwierciedlają jedynie stanowisko jej autorów i Komisja Europejska oraz Narodowa Agencja Programu Erasmus+ nie ponoszą odpowiedzialności za ich zawartość merytoryczną. PUBLIKACJA BEZPŁATNA

erasmus.png