Ubezpieczenie w roku szkolnym 2023/2024

9 sie 2023, 17:25

Link do e-ulotki, umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką:

UWAGA

Rodzice, którzy już w zeszłym roku skorzystali z oferty Bezpieczny.pl, przed zakończeniem ochrony ubezpieczeniowej otrzymają stosowne powiadomienia o możliwości kontynuacji umowy ubezpieczenia (wiadomość e-mail i SMS).

Na portalu bezpieczny.pl Rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom. Po wypełnieniu wniosku na zawarcie ubezpieczenia, polisa zostanie wysłana na podany adres e-mail wskazany we wniosku. Po opłaceniu składki polisa się uaktywnia na okres 12 miesięcy.

By uniknąć przerwy w ubezpieczeniu dziecka, zakupu ubezpieczenia należy dokonać najpóźniej do 31 sierpnia 2023. Ochrona rozpoczyna się następnego dnia po opłaceniu składki.

Uczniowie Branżowej Szkoły I stopnia oraz II i III klasy gastronomicznej Technikum już od września realizować będą zajęcia praktyczne u pracodawców, dlatego ubezpieczanie jest OBOWIĄZKOWE od 1 września.

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczenia kontakt z:

TERESA WYRCHOWY

E-mail: twyrchowy@bezpieczny.pl