XI Miejski Konkurs Języka Niemieckiego rozstrzygnięty

19 kwi 2023, 22:54

Nagrody najlepszym mistrzom odmiany czasownika wręczyła pani dyrektor szkoły Ewa Mentel i pani Alina Chojecka - radna oraz wiceprzewodnicząca Rady Miasta.

W XI Miejskim Konkursie Języka Niemieckiego sprawdzającym znajomość odmiany czasownika “Verbmeister” najlepsi okazali się :

• I miejsce - Jakub Ziółkowski (SP nr 18)
  • II miejsce - Martyna Kocyła (SP nr 19)
  • III miejsce - Adrianna Kocyła (SP nr 19)

Wyróżnieni zostali : Magdalena Piechaczek (SP nr 19) oraz Jacek Ogrodowczyk (SP nr 6)

Kiedy uczniowie głowili się nad zadaniami,opiekunowie uczestniczyli w seminarium “ Natürlich auf Deutsch” prowadzonym przez panią Martę Florkiewicz-Borkowską - nauczycielkę języka niemieckiego, trenerkę edukacyjną, edukatorkę w zakresie nowoczesnych rozwiązań w edukacji.

Serdeczne podziękowania za pomoc w zorganizowaniu konkursu dla :

p. Anny Labzy, p. Ewy Goraus, p.Barbary Omylakowskiej, p. Dariusza Gruszczyka, p.Beaty Dębowskiej.

Radzie Rodziców dziękujemy za ufundowanie nagród oraz poczęstunku dla uczestników konkursu.

Dziękujemy również uczennicom z klasy 1at oraz 2c t.

Organizatorki konkursu:

Wiesława Dziendziel