Nowe kierunki kształcenia w Technikum Nr 1 w roku szkolnym 2021/2022

• technik rachunkowości,
  • technik fotografii i multimediów,
  • technik mechanik lotniczy,
  • technik eksploatacji portów i terminali.

Kierunki zostaną uruchomione po akceptacji Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy.

Technik rachunkowości

Jeśli lubisz pracować z wykorzystaniem programów komputerowych, chcesz nauczyć się jak zarządzać finansami w firmach i szukasz zawodu z przyszłością, mamy dla Ciebie nową propozycję. Technik rachunkowości to ciekawy zawód, który daje możliwość rozwoju i pewność zatrudnienia.

Technik fotografii i multimediów

Lubisz robić zdjęcia? Sprawia Ci przyjemność ich obróbka i publikowanie w sieci? Chcesz rozwijać swoją pasję i wrażliwość na estetykę? Jeśli tak, zostań Technikiem fotografii i multimediów! U nas będziesz też tworzyć profesjonalne projekty multimedialne i weźmiesz udział w warsztatach prowadzonych przez specjalistów.

Technik mechanik lotniczy

Kształcąc się w zawodzie technik mechanik lotniczy zdobędziesz zawód z przyszłością, dający szansę na ciekawą pracę. Po tym kierunku na pewno nie będziesz narzekać na nudę!

Technik eksploatacji portów i terminali

Intensywny rozwój branży TSL (transport-spedycja-logistyka) powoduje konieczność rozwoju usług logistycznych, a co za tym idzie rozwój przedsiębiorstw związanych z eksploatacją portów i terminali. Wychodząc naprzeciw tej potrzebie nasza szkoła oferuje tzw. eurozawód dający szerokie perspektywy zatrudnienia nie tylko we wszystkich rodzajach portów i terminali, ale wszędzie tam, gdzie jest wymagana wiedza logistyczna.