Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

21 kwi 2022, 18:24

XXVI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

21 kwietnia w Piekarach Śląskich został przeprowadzony XXVI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej na szczeblu diecezjalnym. Zakres konkursu obejmował znajomość takich ksiąg biblijnych jak: Księga Jeremiasza oraz 1 i 2 List Św. Piotra.
20 kwi 2022, 20:16

Finał Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach

8 kwietnia 2022r. został przeprowadzony finał XII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach. Młodzi ekonomiści zaprezentowali bardzo dobre przygotowanie merytoryczne w konkursie. A na wyróżnienie zasługuje Patryk Molewski, który zajął 8 miejsce i uzyskał tytuł laureata Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach.
20 kwi 2022, 20:08

Warsztaty ekologiczne

W naszej szkole odbyły się warsztaty ekologiczne w ramach projektu Eko - szkoła, których zadaniem było przybliżyć ich uczestnikom nie tylko samo pojęcie ekologii, ale przede wszystkim pojęcie recyclingu.
20 kwi 2022, 17:02

PÓŁFINAŁY WOJEWÓDZKIE W KOSZYKÓWCE DZIEWCZYN

12 kwietnia 2022 roku odbyły w Rybniku Boguszowicach Półfinały Wojewódzkie w Koszykówce Dziewczyn. Do rywalizacji przystąpiły drużyny z Jastrzębia-Zdroju, Rybnika oraz Bielska Białej. Nasze koszykarki zajęły ostatecznie trzecie miejsce po dobrej sportowej rywalizacji.
19 kwi 2022, 15:05

Dzień Ziemi - Kahoot!

Myślisz, że dużo wiesz o ekologii? Uważasz, że troszczysz się o środowisko? Z okazji Dnia Ziemi zapraszam do zabawy - sprawdź, ile wiesz rozwiązując quiz na Kahoot (15 pytań).
19 kwi 2022, 14:58

DZIEŃ ZIEMI 2022

Dzień Ziemi (Earth Day), największe ekologiczne święto świata, obchodzone jest 22 kwietnia. Dodatkowo, ONZ wyznaczyła te datę jako Międzynarodowy Dzień Matki Ziemi. Dzień Ziemi nazywany to coroczne wydarzenie obchodzone w celu promowania ochrony środowiska, poszerzania świadomości ekologicznej i inspirowania do życia w zgodzie z naturą.
15 kwi 2022, 13:05

Mazurki na słodko i na słono

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych został przeprowadzony konkurs kulinarny z mazurkiem w roli głównej.