Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

28 mar 2019, 15:23

WHO IS WEAK - Kto jest słaby?

Weź udział w kampanii społecznej skierowanej przeciwko cyberprzemocy: sfotografuj się z hasłem potępiającym przemoc w Internecie, udostępnij to zdjęcie i bądź obrońcą słabych w sieci! Zapraszamy do udziału w akcji 4 kwietnia 2019r. w czwartek od godz. 13.15 w strefie relaksu (przy obiektach sportowych).
28 mar 2019, 15:20

Korfanty na Giełdzie Szkół

Każdego roku Zespół Szkół Nr 2 prezentuje ciekawą ofertę edukacyjną na Jastrzębskiej Giełdzie Szkół organizowanej w Hali Omega. Podczas tegorocznej imprezy nie mogło być inaczej.
28 mar 2019, 15:16

Wyniki eliminacji do finału konkursu o „Savoir-vivre”

Zapraszamy do zapoznania się w wynikami eliminacji do finału konkursu o "Savoir-vivre". Wszystkim klasom gratulujemy!
26 mar 2019, 20:35

Ekonomista laureatem Konkursu o Podatkach

W ubiegłym tygodniu poznaliśmy laureatów XI Śląskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach, organizowanego przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych. Droga do finału prowadziła przez etap szkolny, który polegał na napisaniu pracy na jeden z czterech z zaproponowanych przez organizatora tematów. Na tej podstawie wyłoniono 100 uczestników etapu wojewódzkiego, do którego zakwalifikowało się 9 uczniów Korfantego.
26 mar 2019, 18:56

Światowy Dzień Ziemi - KONKURSY

Światowy Dzień Ziemi wymyślono po to, by miliardy ludzi pochyliły się nad losem planety, na której żyją. Moment ekologicznej refleksji ma nas uchronić przed popełnianiem kolejnych błędów. Hasło tegorocznej kampanii Dnia Ziemi to OCHRONA GATUNKÓW ZAGROŻONYCH.
26 mar 2019, 18:01

Rusza projekt „Korfanty zaprasza…”

Rok 2019 ogłoszony przez Sejm RP Rokiem Powstań Śląskich skłania członków Stowarzyszenia „Z Korfantym w przyszłość...” do spopularyzowania wśród mieszkańców Jastrzębia-Zdroju postaci Wojciecha Korfantego zasłużonego dla Ziemi Śląskiej przywódcę trzeciego powstania śląskiego oraz przypomnienia sylwetek jastrzębskich powstańców.