Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

11 mar 2024, 08:02

UCZNIOWIE KLAS MATURALNYCH POŁĄCZYLI SIŁY

Nauczyciele matematyki zaprosili wszystkich uczniów klas czwartych liceum i piątych technikum do wspólnych zmagań z zadaniami, mających na celu powtórzenie materiału z matematyki przed maturą.
8 mar 2024, 13:30

Master of Vectors - etap szkolny konkursu

W kolejnym etapie graficznych potyczek wyłonieni zostali kandydaci do warszawskiego Finału Konkursu. Miło nam poinformować, że zwycięzcami etapu szkolnego zostali Magdalena Szulik (3dT) oraz Bartosz Brudny (2dT). Gratulujemy!
8 mar 2024, 13:14

Nowoczesne kształcenie w zawodzie technik logistyk

Stowarzyszenie Logistyków Polskich, Koło Naukowe LogPoint oraz Wydział Inżynierii Produkcji i Logistyki Politechniki Opolskiej byli organizatorami konferencji poświęconej nowoczesnemu kształceniu w zawodzie technik logistyk i w zawodach pokrewnych, która odbyła się 6 marca 2024r. na Politechnice Opolskiej
8 mar 2024, 13:11

Impreza sportowo - rekreacyjna

6 marca na krytej pływalni "Laguna", odbyła się impreza sportowo - rekreacyjna z okazji Dnia Kobiet. Panie mogły skorzystać z wielu atrakcji wodnych i kosmetycznych, skosztować zdrowych przekąsek. Atrakcyjność imprezy podniosły zabiegi masażu wykonywane przez uczennice naszej szkoły z klasy 3 c LO. W imprezie wzięło udział ponad 100 kobiet.
8 mar 2024, 13:00

Historia trudna, ale prawdziwa...

uczniowie klasy IaT i IIbT odwiedzili Centrum Wolności i Solidarności w Katowicach, które prowadzi ekspozycję – muzeum poświęconemu strajkowi i pacyfikacji Kopalni „Wujek” – największej zbrodni stanu wojennego.
5 mar 2024, 21:51

Finał I Beskidzkiej Olimpiady Logistyczno-Transportowej

4 marca 2024 odbył się finał I Beskidzkiej Olimpiady Logistyczno-Transportowej organizowanej przez Wydział Zarządzania i Transportu Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego i Zespół Szkół Ekonomicznych im. Michała Kaleckiego w Bielsku-Białej.
1 mar 2024, 18:27

Sukces ucznia klasy 2 b Technikum Logistycznego

Z przyjemnością informujemy, że uczeń klasy 2 Technikum Dominik Klyszcz zakwalifikował się do centralnego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady "Diamentowy Index AGH". Gratulujemy!