Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

27 sty 2020, 18:08

"Profesjonalne pracownie w Jastrzębiu-Zdroju 2”

Zakończył się realizowany od 2018 roku projektu "Profesjonalne pracownie w Jastrzębiu-Zdroju 2”. Zespół Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego w ramach tego projektu otrzymał nowoczesne wyposażenie pracowni przedmiotowych: ekonomicznej, logistycznej i gastronomicznej. Dzięki temu uczniowie mogą kształcić się w jak najlepszych warunkach.
27 sty 2020, 18:07

Koncert świąteczny 2019

20 grudnia 2019 r. odbył się w naszej szkole koncert świąteczny. Jego niepowtarzalna atmosfera wprowadzała nas w radosny nastrój nadchodzących świąt. Śpiew, taniec oraz instrumentalne popisy muzyczne młodych artystów stworzyły niezapomniane przedstawienie.
7 sty 2020, 19:57

Konkurs "Tradycyjnie i zdrowo"

Uczniowie klas gastronomicznych wzięli udział w kolejnej edycji konkursu kulinarnego "Tradycyjnie i zdrowo". Tematyką przewodnią konkursu były potrawy świąteczne z zastosowaniem produktu ekologicznego.
6 sty 2020, 16:25

Stan wojenny w pamięci zbiorowej

Zainteresowani historią uczniowie poświęcili świąteczny czas nie tylko na odpoczynek – wykorzystali też spotkania rodzinne na zebranie wspomnień o stanie wojennym. Ich rozmówcami byli rodzice, dziadkowie, sąsiedzi.
6 sty 2020, 13:59

Diamentowy Indeks AGH

Robert Górczyński, uczeń klasy IV b Technikum Logistycznego zakwalifikował się do okręgowego etapu "Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH".
2 sty 2020, 18:47

Finaliści Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Ogłoszono ostateczną listę finalistów XII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Do finału zakwalifikowało się 59 osób, próg kwalifikacyjny wyniósł 32 punkty. Nasi uczniowie Artur Werner (38 pkt) i Agata Nowak (32 pkt) znaleźli się w gronie finalistów.
2 sty 2020, 18:42

ZAWODY PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

W turnieju piłki siatkowej "trójek" wzięło udział 12 zespołów. Po rozegraniu fazy grupowej systemem "każdy z każdym" do finałów awansowały cztery drużyny.