Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

6 mar 2023, 19:12

Dobrowolna Zasadnicza Służba Wojskowa

6 marca uczniowie klas: 2cLO, 2bLO oraz 1dT uczestniczyli w prelekcji z szer. Martyną Tomasik- pracownikiem Wojskowego Centrum Rekrutacji w Rybniku.
6 mar 2023, 18:53

Politechnika Śląska zaprasza na Dzień Otwarty

Już w piątek, 31 marca, Politechnika Śląska zaprasza na Dzień Otwarty! Zapraszamy zainteresowanych studiowaniem w Gliwicach, Zabrzu i Katowicach.
6 mar 2023, 18:09

Muzeum Drukarstwa w Cieszynie

1dT odwiedziła cieszyńską typograficzną drukarnię, pełną czcionek, matryc, klisz, urządzeń odlewniczych, drukujących i introligatorskich. Ciągle można tam poczuć klimat dawnych czasów.
3 mar 2023, 11:07

Spotkanie z siatkarzami Jastrzębskiego Węgla

We wtorek, 28 lutego, 70-osobowa grupa naszych uczniów brała udział w spotkaniu z siatkarzami Jastrzębskiego Węgla, reprezentowanego przez Tomasza Fornala i Jakuba Popiwczaka.
28 lut 2023, 20:14

Rejsy po morzach i oceanach - jakie to fascynujące!

24 lutego br. podczas spotkania z cyklu „Zawodowiec naszym Mentorem”, spotkaliśmy się z prezesem Firmy Atlas Tours Panem Markiem Piksą.
27 lut 2023, 21:00

Zajęcia z pierwszej pomocy dla przedszkolaków

W lutym młodzież z klas 2bLO i 2cLO po raz kolejny przeprowadziła zajęcia z pierwszej pomocy dla przedszkolaków. Grupa Supersmyki chętnie współpracowała przy wykonywaniu ćwiczeń sprawdzania przytomności i oddechu.
27 lut 2023, 18:29

Nie pozostaliśmy obojętni

6 lutego w Turcji i Syrii zadrżała ziemia, powodując ogromne straty i śmierć tysięcy ludzi. Nie mogliśmy pozostać obojętni wobec niewyobrażalnego cierpienia ofiar trzęsienia ziemi. W bibliotece szkolnej zorganizowana została zbiórka „Koc od każdej klasy”.