Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

10 paź 2022, 18:28

Europejski Dzień Donacji i Transplantacji

7 października uczniowie klasy 4aTP mieli przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z Panią Irminą Lincner - członkinią Stowarzyszenia Dializowanych Nephros w Jastrzębiu-Zdroju. Spotkanie zbiegło się w czasie z obchodzonym 8 października Europejskim Dniem Donacji i Transplantacji.
8 paź 2022, 17:50

projekcja filmu „Katyń"

6 października w rocznicę kapitulacji Samodzielnej Grupy Operacyjnej „Polesie” w czasie wojny obronnej roku 1939 w sali kinowej odbyła się dla klas maturalnych projekcja filmu „Katyń” w reżyserii Andrzeja Wajdy.
5 paź 2022, 22:40

Gratulacje

Absolwent naszego Liceum Ogólnokształcącego Piotr Długosz wziął udział w ślubowaniu podczas inauguracji nowego roku akademickiego w Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.
3 paź 2022, 21:55

Pierwszoklasiści w bibliotece szkolnej

22 września w ramach zajęć integracyjnych uczniowie czterech klas pierwszych wzięli udział w zajęciach w bibliotece szkolnej. Po zapoznaniu się z ofertą biblioteki nowi czytelnicy sprawdzali swoją wiedzę ze znajomości lektur w konkursie „Z książką mi po drodze”.
3 paź 2022, 21:49

Savoir- vivre na co dzień

W środę 28 września młodzież naszej szkoły wzięła udział w warsztatach dotyczących zasad dobrego wychowania i trendów modowych w codziennym życiu. Prowadząca zajęcia, pani Sylwia Gierez- Dobiczek, trenerka dress code i savoir-vivre, udowadniała - odwołując się do wielu przykładów - że wizerunkowy savoir- vivre jest w biznesie i w towarzystwie równie ważny jak dobre maniery.
28 wrz 2022, 19:53

Światowy Dzień Turystyki w Jastrzębiu-Zdroju

Światowy Dzień Turystyki przypadający na 27 września miał także swoją jastrzębską odsłonę. W tym dniu odbył się spływ rzeką Szotkówką oraz konkursy o tematyce turystycznej. Organizacją przedsięwzięcia zajęło się Stowarzyszenie Turystyka I Rekreacja przy współudziale Stowarzyszenia „Z Korfantym w przyszłość...”, a także OSP Moszczenica i WOPR Jastrzębie-Zdrój.
27 wrz 2022, 08:48

Zajęcia integracyjne dla uczniów klas pierwszych

21 i 22 września odbyły się zajęcia integracyjne dla uczniów klas pierwszych. W części sportowej integracji uczniowie rywalizowali w czterech konkurencjach sportowych: torze przeszkód, skokach, rzutach do kosza i przeciąganiu liny.