Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

1 gru 2023, 20:13

Wycieczka przedmiotowa do Hotelu Belweder*****

30 listopada br. grupa hotelarzy z klasy pierwszej wraz z opiekunami: Panią Żanetą Ciuksa-Macoń i Panią Elżbietą Janusz, wybrała się na wycieczkę w ramach zajęć z hotelarstwa do Hotelu Belweder. Pięciogwiazdkowy Belweder usytuowany jest na zboczu Góry Równicy, wśród gór i lasów w urokliwej krajobrazowo części Ustronia.
1 gru 2023, 19:46

Włączamy się w kampanię Białej Wstążki

Kampania ma na celu zwrócenie uwagi na problem przemocy wobec kobiet oraz wspieranie działań na rzecz jej przeciwdziałania. Symboliczna biała wstążka na ubraniu jest wyrazem sprzeciwu wobec stosowania przemocy wobec kobiet.
29 lis 2023, 17:17

Wycieczka do Warszawy

21 listopada uczniowie „Korfantego” z nauczycielami wychowania fizycznego kibicowali polskiej reprezentacji, która rozgrywała mecz towarzyski z reprezentacją Łotwy na Stadionie Narodowym w Warszawie.
29 lis 2023, 14:34

Malarstwo Kariny Korduły-Bloch

Kolejny wernisaż w galerii Epicentrum będzie należał do jastrzębianki Kariny Korduły-Bloch. Zaprezentuje swoje obrazy, a wystawa będzie nosić nazwę „Symetrie i asymetrie odbicia”.
28 lis 2023, 21:30

Konkurs Talent Mam

Talent Mam to konkurs, w którym młodzież z naszego miasta ma możliwość zaprezentowania swoich talentów. Zachęcamy wszystkich do głosowania na Oliwiera z klasy I c LO i zapraszamy na Jego występ.
28 lis 2023, 19:24

Projekt Otwarta Akademia Nauki AWSB

28 listopada 2023r. gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli i wykładowców Akademii WSB. Projekt Otwartej Akademii Nauki AWSB to cykl zajęć, które popularyzują naukę i mają na celu rozszerzenie programu kształcenia w szkołach ponadpodstawowych. W ramach realizowanego projektu odbyły się w naszej szkole warsztaty w dwóch odsłonach.
28 lis 2023, 18:08

Pracownie na miarę XXI wieku w Jastrzębiu-Zdroju

Zakończyła się realizacja projektu pn. "Profesjonalne pracownie 3 w Jastrzębiu-Zdroju " będącego odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie szkół, uczniów oraz pracodawców z terenu miasta Jastrzębie-Zdrój na wysoką jakość kształcenia i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.