Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

4 lip 2023, 20:51

PRZYJAZNA IRLANDIA czyli "Easy English"

Mimo wakacji, wre praca w projekcie Erasmus+ „Pasja. Mobilność. Praktyka” Nauczyciele poszerzają swoje kompetencje i uczą się rozumieć sposoby funkcjonowania społeczeństw multikulturowych.
4 lip 2023, 20:41

Czar Florencji renesansowej i współczesnej

W dniach od 19 do 30 czerwca 2023 r miałam przyjemność uczestniczenia w kursie The Digital Teacher: A 21-Century Introduction to Digital Education & Project-Based Learning (PBL): Make Students’ Learning Real and Effective! w słonecznej i wręcz gorącej Florencji.
4 lip 2023, 20:32

Na Zielonej Wyspie

Irlandia od lat stanowi cel podróży i emigracji wielu Polaków. Zachwycająca przyroda, magiczne krajobrazy, bogata kultura i niezwykle przyjaźni mieszkańcy zachęcają do poznania Zielonej Wyspy. W ramach projektu Erasmus+ postanowiłyśmy połączyć naukę języka angielskiego z odkrywaniem uroków Irlandii, a zwłaszcza Dublina i okolic.
22 cze 2023, 19:52

„Erasmus” w Rydze

Przygotowania do wyjazdu na Łotwę splotły się z wojną w Ukrainie. Rozwiały się nadzieje na odtajnienie przez Rosję akt dotyczących drugiej wojny światowej oraz ewentualną możliwość przeczytania ich w oryginale. W międzyczasie język rosyjski okazał się potrzebny do komunikacji z uchodźcami wojennymi z Ukrainy.
22 cze 2023, 11:45

Warsztaty z KUCHNIĄ MALTAŃSKĄ

20 cze 2023, 09:12

"Śniadanie podstawą sukcesu”

16 czerwca w piątek klasa 3CT technikum hotelarskiego wraz z nauczycielem Panią Barbarą Omylakowską zaprosili nas na zakończenie projektu, w którym klasa brała udział przez cały rok szkolny.
19 cze 2023, 08:18

Sukces ekonomistów

W dniach 1-2 czerwca 2023r. odbył się w Warszawie finał Ogólnopolskiego Konkursu "Młodzi liderzy przedsiębiorczości" zrealizowanego w ramach programu Moje Finanse przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Zespół Szkół Nr 2 reprezentowali młodzi ekonomiści z klasy I AT w składzie: Julia Chruściel, Bartosz Kołłątaj i Wiktor Zdybel.