Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

23 sty 2023, 22:32

WOŚP PARTY!

Zapraszamy 29 stycznia 2023r. o godzinie 15.00 na WOŚP PARTY, które odbędzie się w naszej szkole, w holu głównym. Oczywiście gramy po raz kolejny z ekipą Jurka Owsiaka dla wszystkich potrzebujących.
23 sty 2023, 09:59

Marsz Śmierci

Od wielu już lat, społeczności Zespołu Szkół Nr 2 i Zespołu Szkół Nr 6 upamiętniają smutne wydarzenie jakim była ewakuacja obozu Auschwitz – Birkenau w styczniu 1945 roku.
19 sty 2023, 17:42

Pamiętamy o wojnie

Jak co roku w styczniu, spotykamy się z uczestnikami Rajdu Szlakiem Marszu Śmierci. Upamiętniamy w ten sposób nieludzką ewakuację więźniów na trasie Auschwitz – Loslau (Wodzisław).
19 sty 2023, 11:47

Pasja. Mobilność. Zaangażowanie.

Zapraszamy do obejrzenia relacji pani Katarzyny Śnieg z kursów metodycznych w Dublinie. Kursy zrealizowane zostały w ramach unijnego projektu "Pasja. Mobilność. Praktyka."
16 sty 2023, 15:28

Kursy przygotowawcze dla Maturzystów

Centrum Kształcenia Ustawicznego - filia Politechniki Śląskiej w Rybniku, ogłasza drugi nabór na kursy przygotowawcze dla Maturzystów.
12 sty 2023, 22:36

Przedstawienie świąteczne pt. „Być człowiekiem"

Dla rozjaśnienia mroków poświątecznej depresji w naszej szkole miała miejsce premiera przedstawienia świątecznego pt. „Być człowiekiem”. To już drugie wystąpienie naszego szkolnego zespołu teatralnego przygotowanego przez p. Katarzynę Moczoł we współpracy z wokalistami i muzykami p. Dariusza Gruszczyka.
9 sty 2023, 10:19

Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna

Uczeń klasy IV cTG Oskar Gajda zakwalifikował się do II etapu VII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej organizowanej przez Uniwersytet Gdański. Etap okręgowy odbędzie się 3 marca br. Gratulujemy i życzymy powodzenia.