Image2.jpg

II Liceum Ogólnokształcące,  Technikum Nr 1,  Branżowa Szkoła I stopnia Nr 1
oraz Branżowa Szkoła II stopnia Nr 2.

14 lut 2021, 21:12

Konkurs walentynkowy - wyniki

"Do zakochania jeden krok, jeden jedyny krok nic więcej. Do zakochania jeden krok, trzeba go zrobić jak najprędzej. Dopóki się zapala wzrok, dopóki się splatają ręce....
12 lut 2021, 09:28

Umowa partnerska

Kolejne przedsiębiorstwo dołączyło do grona firm partnerskich Zespołu Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego. 09 lutego 2021 r w siedzibie firmy Capek Sp. z o.o. w Skrzyszowie, wiodącego w regionie producenta drzwi, podpisana została umowa partnerska.
11 lut 2021, 16:41

TŁUSTY CZWARTEK W „KORFANTYM”

„Góra pączków, za tą górą, tłuste placki z konfiturą, za plackami misa chrustu bo to dzisiaj są zapusty.” Zobacz w jaki sposób ucztowali dziś uczniowie i nauczyciele klas gastronomicznych w Korfantym!
9 lut 2021, 14:52

Dzień Bezpiecznego Internetu

9 lutego 2021 roku obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu. Podobnie jak w zeszłym roku, hasłem przewodnim jest #DziałamyRazem.
7 lut 2021, 20:11

Chcą oswoić epidemię

Troje młodych ludzi postanowiło uczynić epidemią bardziej znośną. Chcą, aby w końcu było normalnie. Młodzież ma już dość siedzenia przed ekranem komputera i postanowiła działać.
2 lut 2021, 17:30

I miejsce dla Konrada Rusina

Konrad Rusin z klasy III e T wygrał konkurs kulinarny zorganizowany dla uczniów szkół gastronomicznych w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego ,,Szef dla Młodych Talentów”.
2 lut 2021, 09:16

Konkurs walentynkowy

Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w konkursie walentynkowym „Przez żołądek do serca”, którego temat brzmi: „Staropolskie desery w nowoczesnej odsłonie...leguminy, kremy, musy...” Liczy się smak, kolorystyka i sposób podania. Konkurs odbędzie się w dniach 8-12 lutego 2021 roku. Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiczną prosimy o zgłoszenia, w jakich dniach się u nas pojawicie :) Czekamy na zgłoszenia do 5-go lutego. Pani Goraus, p. Labza, p. Holona, p. Antończyk, p. Knopek.