2 cze 2016, 18:31

Słodki Dzień Dziecka

31 maja 2016r. z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka Zespół Hotelarsko - Gastronomiczny reprezentowany przez uczennice klasy I e T: Natalię Kłosowską, Natalię Moucką, Adriannę Piątkowską pod opieką p. Marzeny Kuli przekazał na ręce Dyrektora Zespołu Placówek Szkolno – Wychowawczo – Rewalidacyjnego w Wodzisławiu Śląskim pani Beaty Rączka kosze słodyczy oraz słodkie wypieki.
2 cze 2016, 18:13

Wyniki konkursu "Liga językowa"

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami piątego etapu konkursu „Liga językowa”. W związku z zakończeniem tegorocznej edycji przedstawiamy również podsumowanie wszystkich etapów konkursu.
30 maj 2016, 19:15

"Aktywna mama" - WF z klasą

25 maja w przeddzień "Dnia Matki " na hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 odbyła się impreza sportowo - rekreacyjna, która kończyła tegoroczną edycję projektu edukacyjnego "Wf z klasą". Imprezę zorganizowali uczniowie, nauczyciele i absolwenci naszej szkoły.
30 maj 2016, 18:53

Wycieczka do hotelu w Wiśle

23 maja hotelarze klasy II e T oraz III a T wraz z paniami Anną Labzą, Joanną Kanak i Marzeną Kulą zwiedzili trzygwiazdkowy Hotel Mercure Patria, należący do Grupy AccorHotels zrzeszającej ponad 3500 hoteli na całym świecie, który położony jest w dolinie potoku Kopydło w mieście Wisła.
30 maj 2016, 18:50

Uczymy przedszkolaków

W maju kolejny raz przeprowadziliśmy ćwiczenia z pierwszej pomocy w grupie 5-latków. Tym razem dzieci uczyły się, jak należy postąpić, gdy ktoś się zrani, jak unieruchomić rękę oraz na czym polega zapewnienie komfortu psychicznego osobie poszkodowanej.
30 maj 2016, 18:45

Opowieść o Górnym Śląsku

Tak można nazwać wycieczkę pasjonatów historii do Katowic. Uczniowie klasy I a LO i II b LO zamierzali przede wszystkim poznać nową siedzibę Muzeum Śląskiego, ale całodzienna wycieczka obfitowała w wiele innych atrakcji.
16 maj 2016, 18:04

Wizyta w Willi II Kompleksu Dąbrówka

W 12 maja uczennice klasy 3 a T klasy hotelarskiej z panią Iwoną Wewiórą oraz panią Marzena Kulą zwiedziły nowoczesną Willę II Kompleksu Dąbrówka w Jastrzębiu - Zdroju. Dzięki uprzejmości Pani menager Dorocie Zielonce w Sali Diamentowej hotelarki zaznajomiły się z różnymi konfiguracjami ustawień stołów ich sposobu dekorowania oraz nakrywania.