W skład Zespołu Szkół Nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Jastrzębiu - Zdroju wchodzi Liceum Ogólnokształcące,  Technikum, Branżowa Szkoła I stopnia z klasami Zasadniczej Szkoły Zawodowej.

18 gru 2015, 10:06

Zimowa olimpiada pomysłów

17 grudnia w bytomskiej hali sportowej " Na Skarpie " odbyła się Zimowa olimpiada pomysłów. W tej niezwykłej imprezie sportowej wzięło udział 30 śląskich szkół, które są w tegorocznej edycji programu WF z Klasą.
17 gru 2015, 21:30

Wyniki I etapu konkursu „Liga językowa”

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami pierwszego etapu drugiej edycji konkursu „Liga językowa”.
17 gru 2015, 17:19

Świątecznie w Dwójce

W środę 16 grudnia w naszej szkole gościliśmy podopiecznych z ochronki przy parafii Miłosierdzia Bożego .Goście przybyli do nas w towarzystwie opiekunów i pani Barbary Rady. Dzieci uczestniczyły w koncercie kolęd oraz z zainteresowaniem obejrzały jasełka przygotowane przez uczniów naszej szkoły pod opieką p. Roberta Stolińskiego i p. Dariusza Gruszczyka.
17 gru 2015, 16:00

Pokaz barmański

15 grudnia uczniowie klas gastronomicznych uczestniczyli w pokazie barmańskim prowadzonym przez pana Jerzego Czaplę. Uczestnicy zajęć mieli możliwość zapoznania się z pracą barmana i podstawowym sprzętem barmańskim.
16 gru 2015, 18:39

Akcja charytatywna w Dwójce

Święta to czas nadziei i radości. Niestety wokół nas jest wielu , którzy spędzą ten czas skromniej , a nawet biednie. Społeczność naszej szkoły nie pozostaję bierna wobec tych problemów i wspiera potrzebujących. Od ponad dziesięciu lat organizujemy w Dwójce przedświąteczną akcję charytatywną.
15 gru 2015, 17:59

Wizyta w TVP Oddział w Katowicach

15 grudnia uczniowie klasy ekonomicznej i logistycznej mieli okazję uczestniczyć w wycieczce do Telewizji Polskiej S.A. Oddział w Katowicach.
13 gru 2015, 18:17

Uczniowie odwiedzili Platformę Logistyczną firmy JAS-FBG

10 grudnia 2015r. klasa II c technik logistyk odwiedziła Platformę Logistyczną firmy JAS-FBG w Warszowicach - jedną z najnowocześniejszych w Polsce. Celem wycieczki była konfrontacja wiedzy teoretycznej z realiami i potrzebami rynku usług logistycznych.